Lista Aktualności Lista Aktualności

Zwierzęta z darów lasu

Nadleśnictwo Ustka objęło honorowym patronatem konkurs plastyczno-techniczny pt. „Zwierzęta z darów lasu”.

Organizowany przez Miejskie Przedszkole nr 1 w Ustce konkurs, skierowany był do wszystkich dzieci uczęszczających do przedszkoli na terenie miasta Ustka.

Zadaniem dzieci było wykonanie prac plastyczno-technicznych przedstawiających zwierzęta z wykorzystaniem materiałów naturalnych znalezionych w lesie (szyszki, kasztany, żołędzie, liście … itp.).

Prace dzieci przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Wyobraźnia dzieci jest jednak nieograniczona. Powstały niezwykłe zwierzęta: sowy i jeże z liści, wiewiórki, niedźwiedzie, ptaki, owady wykonane z przeróżnych szyszek, lisy i lisia nora z kasztanów, a nawet całe lasy. Na jednej z prac powstał również budynek siedziby Nadleśnictwa Ustka.

W konkurs zaangażowały się dodatkowo cztery przedszkola z Ustki. Uroczyste wręczenie nagród w poszczególnych przedszkolach odbyło się 16.11.2021r.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Jednocześnie chcielibyśmy bardzo podziękować Dyrektorowi Miejskiego Przedszkola nr 1 w Ustce Pani Annie Andrzejewskiej oraz Pani Ewelinie Surma za bardzo sprawne przeprowadzenie całego przedsięwzięcia.


Baza noclegowa RDLP w Szczecinku Baza noclegowa RDLP w Szczecinku